Láska bolí. (1)

18. září 2009 v 12:17 | Wall |  Slova, věty, odstavce
Ohajó. Zdravím všechny po dlouhé době.

Moje povídka po dlouhé době. Dlouho jsem nic nepsala tak aspoň buete mít co číst. Je to psané formou deníku.Pokud se vám líbí, napište mi jestli mám pokračovat.

Hlavní téma : Láska,Vampirismus
Počet kapitol: Asi 10

Tak pěkné čtení ;o) :-E

26. Srpna 2009 / 00:45

Ahoj deníku. V ranních hodinách ti svěřím dnešní zajímavý den. Už jenom proto, že má svátek Luděk (to jméno mi dává pocit něčeho, co nedokážu popsat) a také proto, že dnes jsem s Nikol, Kačerem a Kýblem slavila konec prázdnin. Snad ti nemusím vysvětlovat o koho tu jde, protože o nich víš docela dost na těch předchozích stránkách. Ale o to tu vůbec nejde. Jde mi o to co se mi stalo při cestě domů. Šla jsem sama. Už asi hodinu před odchodem se mi ozval Petr - ten který měl moje srdce pod kontrolou - že přijede k nám do Lečic a něco důležitého mi "řekne" . Opravdu jsem nečekala to co se stane, zvlášť né mě.

Ale co bych ti vykládala prostě přijdu k věci. I když jsem nečekala že opravdu přijede v tuhle večerní hodinu, ještě když mi tvrdil jak nenávidí úplněk (zrovna ten večer byl), stál na tom místě jako vždy. Tentokrát mi to tu nepřišlo v tak dobré atmosféře jako vždy. Lampa nesvítila tou teplou oranžovou barvou, v rybníce nezpívaly žáby, ani to útulno, co mě vždy hřálo jsem necítila. U křížku,ze kterého na nás jako vždy shlížel ježíš, bylo pohozených pár krystalů, nevím na co byly, ale přišlo mi to tak magické, až mi naskočila husí kůže.

Byl tam. Tak tajemně se na mě koukal. Zvednul se z polosedu, ani nepozdravil a přišel ke mně tak blízko, že na mě šli mdloby z toho strachu. Cítila jsem jeho dech na svém krku. Byla jsem strachem tak ovládnutá, že ani pohnout prstem nešlo. Políbil mě na krk, tak jak to dělával vždy když jsme spolu byli. Líbal mě a pomalu přešel ke rtům. Podíval se mi hluboce do očí. Měl je tak strašidelné. Políbil mě tak dlouze, že mi to připadalo jako hodina. Pak mě kousnul do spodního rtu. Nevím jak to dokázal,ale v tu chvíly měl tak špičaté zuby, že mi to přišlo jako jehla. Lekla jsem se když mi po bradě začla stékat krev. On jí s klidem slízl a řekl mi : "Tohle je dárek za to, co jsem ti provedl. Je mi líto že musíš mít kvůli mně zlomené srdce."

Kousl mě do krku. Tak strašně to bolelo že jsem měla chuť vykřiknout, ale nějak mi ovládl hlas. Nezmohla jsem nic. Bylo slyšet jen to jak polyká doušky mojí krve. Pil tak dlouho, až jsem upadla do bezvědomí. Alespoň to mi řekli ráno rodiče, když jsem se probudila v posteli.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 MissQueenTeen MissQueenTeen | E-mail | 20. září 2009 v 18:05 | Reagovat

8-O  Wow, zajímavý... pokračuj, máš talent  8-)

2 np. np. | Web | 22. září 2009 v 21:09 | Reagovat

Ehm, to přeci nejde, aby se probudila a něco jí řekli rodiče, když píše ten deník ještě v noci. První věta, která mě napadla když jsem to dočetl. Některé věty jsou špatně poskládané. Většina jich. v první větě vynech slovo ,,zajímavý". Musíš nutit čtenáře pokračovat ve čtení. Skus to psát tak, jako by jsi to četla nahlas, ale zároveň to musí být strukturované myšlenky zanesené na papír někým, kdo má určité emoce způsobené tím, jaký byl ten den o kterém píše. Takhle je to dost neuvěřitelné.

3 štefanka štefanka | 3. října 2009 v 19:27 | Reagovat

určo pokračuj wall!! :-*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama